Články

Letní tábor - Srnčí, Dobrodružství na Nilu

 

 

Dům dětí a mládeže Moravská Třebová nabízí Letní tábor - Srnčí, Termín: 4. 8. – 11. 8. 2018

Vážení rodiče,   

i v letošním roce jsme pro vaše děti připravili letní tábor v rekreačním středisku Srnčí u Moravské Třebové. Děti budou mít možnost využít bazén a celé rekreační zařízení. Ubytování v hlavní budově v 3 a 4 lůžkových pokojích. 


                     

Předběžné informace:

Termín: 4. 8. – 11. 8. 2018
Ubytování: Ve 3 lůžkových a 4 lůžkových pokojích hlavní budovy
Vybavení: Povlečené postele s přikrývkou a polštářem

Zajistíme: Strava 5x denně (2 teplá jídla) a pitný režim neomezen
Program: Mimo klasické náplně tábora (hry, sport, disko, film, koupání) výlety do okolí.
Účast: Děti od 8 let
Cena LT: 3. 200 Kč.Zahrnuje celkové náklady na ubytování, dopravu zavazadel, stravu, zajištění programu, odborné pedagogické vedoucí, atd.

Na tento tábor může přispět FKSP Vašeho zaměstnavatele nebo MÚ odbor soc. věcí (upozorněte jej však předem). V případě zájmu je nutné přihlásit se přes web DDM a to do 15. dubna, informace k platbě atd. vám na základě přihlášky budou odeslány emailem. Dotazy na tel. číslo 731427353.

Kapacita: 29 míst

Přihlášky:
Budou zaslány emailem na základě přihlášky přes web, (stejné jako přihlašování do kroužků DDM), v případě dotazu volejte p. Krajíčkovou ne tel. č. 731427353 Přihlášky budou přijímány do naplnění kapacity tábora v došlém pořadí + náhradníci

Email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

 

 

 

Copyright © 2012, DDM Moravská Třebová - Maják | DWD smART/Jakub Trčka. All rights reserved