Zlatá kometa 2017

ZLATÁ KOMETA 2017 - SOUTĚŽ ZPĚVAČEK A ZPĚVÁKŮ - KARAOKE

Pro všechny kluky a holky, kteří si rádi zazpívají, mají kuráž a nebojí se zpívat na veřejnosti.

Dům dětí a mládeže Moravská Třebová ve spolupráci s Kulturními službam města Moravská Třebová pořádá III. ročník soutěže amatérských zpěváků a zpěvaček všech žánrů populární hudby Zlatá kometa 2017!

Kdo ovládá počítač, tak si možná umí stáhnout píseň s upravenou aranží, tj. bez zpěvu, pouze s hudebním podkladem. Píseň si může pak každý nacvičit v klidu doma. A proč se s ní nakonec nepřihlásit do soutěže o hodnotnou cenu, ale pobavit či mile překvapit i své kamarády či rodiče!!

V druhé polovině měsíce květnu 2017 se uskuteční III. ročník této soutěže. Přesný termín bude teprve oznámen – jednáme s odbornou porotou. Soutěž se uskuteční opět v kinosále Kulturních služeb - muzeu a každý zájemce si bude moci vyzkoušet svoji píseň na neveřejné zkoušce. Od 1. března bude na stránkách DDM přihláška, kterou si může každý stáhnout, vyplnit a poté poslat na pořadatele. Uzávěrka přihlášek bude k 5.května 2017.

Jsou vypsány dvě věkové kategorie. Ta mladší je do 12 ti let, ta druhá nad 12 let. Podmínky soutěže budou odeslány na všechny základní a střední školy Moravskotřebovska a Jevíčska. Vítězka předchozího ročníku ve starší kategorii nad 12 let bude pozvána jen jako host, vítězka mladší kategorie do 12ti let může znovu soutěžit!! Další informace hledejte na webu DDM, a to od února 2017.

Píseň musí být v MP3, na flesh disku nebo CD. Text písně se nebude promítat, určitě je proto nejlepší znát text zpaměti. Pak se lépe uvolníte pro vaši show!

Těšíme se na vaše přihlášky, jakmile je od vás obdržíme, tak vás budeme kontaktovat.

Za pořadatele – Václav Žáček a Lukáš Brdíčko, kroužek mladých moderátorů

DDM Moravská Třebová

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Přihláška ke stažení: zlata-kometa-prihlaska-2017.docx