DEN DĚTÍ NA ZÁMKU 2017

Dům dětí a mládeže Moravská Třebová ve spolupráci se Zdravým městem, Kulturními službami, Městskou knihovnou Ladislava z Boskovic a Gymnáziem v Moravské Třebové pořádají DEN DĚTÍ NA ZÁMKU

Kdy: ve středu 31. 5. 2017 od 9.00. – 11.00 hodin

Děti se mohou těšit na skákací hrad, soutěže, písničky a tancování, promenádu masek a také na sladkou odměnu. Setkají se s princeznou, princem, královnou i králem a jinými zámeckými bytostmi.

Akce je určená pro všechny děti z mateřských škol, ale také pro veřejnost a uvítáme děti v maskách princezen, princů a všech postaviček ze zámku.

Bližší informace zaslány do MŠ.

Z organizačních důvodů prosíme učitele z MŠ o telefonické nahlášení účasti a přibližného počtu dětí.

Plakát akce: detsky_den_na_zamku.pdf

Na všechny se těší pořadatelé
Copyright © 2012, DDM Moravská Třebová - Maják | DWD smART/Jakub Trčka. All rights reserved