Šachový turnaj základních škol Moravskotřebovska a Jevíčska

Dům dětí a mládeže Moravská Třebová a šachový oddíl TJ Slovan ve spolupráci s Kulturními službami Moravská Třebová pořádají Šachový turnaj základních škol Moravskotřebovska a Jevíčska.

Právo účasti Jedná se o postupovou soutěž žáků základních škol řádného denního studia ve dvou věkových kategoriích:
1. kategorie: žáci z 1. - 5. tříd ZŠ
2. kategorie: žáci z 6. - 9. tříd ZŠ a příslušných ročníků osmiletého gymnázia

Hrací systém: Turnaj se bude hrát jako soutěž jednotlivců v každé kategorii. Pořadí škol bude určeno podle umístění nejlepších čtyř hráčů školy v každé kategorii. Nejlepší takto určené družstvo má právo postupu do okresního kola.

Hrací tempo: 2x 15 minut na partii na 7. kol podle pravidel FIDE. Losování bude probíhat švýcarským systémem.

Termín: V úterý 24. října 2017. Prezentace od 8:00 do 8:30 hod., předpokládaný konec v 12:30 hod.
Místo: Muzeum Moravská Třebová
Ceny: Diplom pro nejlepší tři hráče v každé kategorii rozdělené na chlapce a děvčata. Věcné ceny pro každého jednotlivce.

Přihlášky zasílejte emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , do 20. 10. 2017 do 15.00 hod. V přihlášce je nutné uvést název školy, příjmení a jména hráčů s uvedením třídy.

Tuto postupovou soutěž vyhlásila Komise mládeže Šachového svazu České republiky a proběhne na čtyřech úrovních:
a) školní kolo
b) okresní kolo
c) krajské kolo
d) republikové kolo

Více informací k turnaji Vám poskytne pan Zdeněk Sojma na výše uvedeném e-mailu nebo na tel. 602356474.

Plakát akce ke stažení: sachy-turnaj-2017.pdf
Copyright © 2012, DDM Moravská Třebová - Maják | DWD smART/Jakub Trčka. All rights reserved