Propozice 10. ročníku, semifinále Sportovních her pro MŠ

Dům dětí a mládeže, MěÚ Moravská Třebová, Zdravé město Moravská Třebová projekt Zdravá záda, vydává propozice 10. ročníku, semifinále Sportovních her pro MŠ

Termín akce: 25. 5. 2018
Místo: hřiště ZŠ Palackého v 8,30 hodin
 
Děti soutěží v družstvech, družstvo pro finále tvoří 5 dívek a 5 chlapců, tedy celkem 10 dětí. Každou disciplínu absolvují všechny děti postupně v družstvu a výsledky se sčítají. V disciplínách 1, 3, 4 a 5 soutěží alespoň dvě družstva proti sobě.

SOUTĚŽní disciplíny
1. Štafetový běh – na 50 metrů s předáním štafety
2. Hod do dálky – tenisovým míčem
3. Překážková chůze – chůze zručnosti na50 metrů s míčem v kelímku Kostíci, štafetově
4. Skok do dálky – skok v pytli na20 metrů, štafetově
5. Pětiskok – pět skoků z podřepu za sebou

Pravidla: pravidla-spor-her-ms.doc

Soupiska: soupisku potvrzenou vedením MŠ, kde bude uveden název MŠ, jméno a příjmení dětí tvořící družstvo odevzdejte přímo na místě soutěže. (důležité pro vypsání diplomů) Soutěžní družstvo nastoupí v jednotných dresech (stejná trika, kšiltovky apod.). Vítány budou i transparenty s názvem školky. Pro vítěze i účastníky jsou připraveny pěkné ceny a postup do krajského finále, které se koná v Pardubicích.

Účast vaší MŠ nahlaste nejpozději do 16.5.2018, z důvodů technického zabezpečení soutěže, Stačí zatelefonovat nebo poslat email na DDM Mor. Třebová,

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhlášení soutěže a předání cen proběhne hned po skončení soutěže, předpokládaný konec je v 11,00 hodin. Ceny do soutěže věnovalo Zdravé město a MěÚ Mor. Třebová.
Přesný přehled disciplín a další informace od vyhlašovatele soutěže najdete na našich webových stránkách.
 

Copyright © 2012, DDM Moravská Třebová - Maják | DWD smART/Jakub Trčka. All rights reserved