MENU

NOVINKY

Novinky

15.01.2019 Nabídka táborů na léto 2019

Nabídka letních táborů je již kompletní. Pro vaše děti jsme připravili 5 příměstských táborů v DDM a dva pobytové, tentokrát v rekreačním středisku na Vysokém Poli. Více informací naleznete na našem webu v sekci TÁBORY. ONLINE přihlašování bude spuštěno od 1. února 2019. Všechny vaše dotazy rádi zodpovíme.

14.01.2019 Hejbánky mají volná místa

V Kroužku Hejbánky - cvičení pro rodiče s dětmi se od druhého pololetí uvolnila místa. Kroužek je určen pro děti od 1,5 roku a cena na pololetí činí 600 Kč. V případě zájmu nás informujte co nejdříve. Na kroužek přispívá VZP.

DDM NA FACEBOOKU

DEN LEVÁKŮ NA LEDĚ TENTOKRÁT S MACHEM A ŠEBESTOVOU

08.11.2018

V neděli 4. 11. 2018 se uskutečnil další ročník akce „Den leváků na ledě“. Tentokrát pod názvem Dobrodružství s Machem a Šebestovou.  Celý program uváděli naši moderátoři Honza Paclík, Denis Tavanti, Adam Vašek a samozřejmě vedoucí kroužku Václav Žáček. Děti i dospělí si nejdříve museli pořídit, jak jinak, kouzelné sluchátko, které vymalovali a s ním se pustili za dobrodružstvím. Úkoly je čekaly ve Francii, stavěli Eiffelovu věž, procházeli africkým pralesem přes překážky, v Kanadě se učili hokej, v Pardubicích zdobili perníky, stavěli vesmírnou loď a vyzkoušeli si, jak je těžké podepsat se druhou rukou. Na konci na všechny čekalo kolo štěstí, kde si vytočili zaslouženou odměnu.   Za ceny děkujeme Zdravému městu a městu Moravská Třebová. Velké díky patří našim, již tradičním pomocníkům, Barče, Verče, Zuzce, Aničce, Kristýnce a Honzovi. Ještě, že je máme, moc díky.