MENU

NOVINKY

Novinky

15.01.2019 Nabídka táborů na léto 2019

Nabídka letních táborů je již kompletní. Pro vaše děti jsme připravili 5 příměstských táborů v DDM a dva pobytové, tentokrát v rekreačním středisku na Vysokém Poli. Více informací naleznete na našem webu v sekci TÁBORY. ONLINE přihlašování bude spuštěno od 1. února 2019. Všechny vaše dotazy rádi zodpovíme.

14.01.2019 Hejbánky mají volná místa

V Kroužku Hejbánky - cvičení pro rodiče s dětmi se od druhého pololetí uvolnila místa. Kroužek je určen pro děti od 1,5 roku a cena na pololetí činí 600 Kč. V případě zájmu nás informujte co nejdříve. Na kroužek přispívá VZP.

DDM NA FACEBOOKU

MISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY CATAN JUNIOR JE Z NAŠEHO MĚSTA

05.11.2018

Pro obdivovatele hry Osadníci z Katanu a pro všechny kdo se ji chtěli naučit, nebo si ji jen vyzkoušet, probíhal od začátku roku 2018 po celé republice seriál akcí CATAN TOUR 2018. Díky panu Petru Frajvaldovi, který pod Domem dětí a mládeže v Moravské Třebové vede zájmový kroužek Deskových a společenských her, se 9. června 2018 uskutečnil v našem Domě dětí a mládeže Kvalifikační turnaj pro dospělé, ale také turnaj juniorů. Celý seriál vyvrcholil Mistrovstvím České republiky na festivalu DESKOHRANÍ, který se konal 13. -21. října v Tyršově domě v Praze. 1. Mistrovství České republiky Catan Tour pro kategorii juniorů bylo naplánováno na sobotu 20. října 2018 a z našeho města se do něj kvalifikovaly hned dvě účastnice a to Viktorie Bártová a Alena Ivánková. Druhá ze jmenovaných, která navštěvuje náš zájmový kroužek Deskových a společenských her, tento turnaj vyhrála a stala se tak Mistryní České republiky Catan Junior 2018. My Alence moc gratulujeme a děkujeme za úžasnou reprezentaci nejen našeho DDM, ale také za reprezentaci Moravské Třebové.