MENU

NOVINKY

Novinky

15.01.2019 Nabídka táborů na léto 2019

Nabídka letních táborů je již kompletní. Pro vaše děti jsme připravili 5 příměstských táborů v DDM a dva pobytové, tentokrát v rekreačním středisku na Vysokém Poli. Více informací naleznete na našem webu v sekci TÁBORY. ONLINE přihlašování bude spuštěno od 1. února 2019. Všechny vaše dotazy rádi zodpovíme.

14.01.2019 Hejbánky mají volná místa

V Kroužku Hejbánky - cvičení pro rodiče s dětmi se od druhého pololetí uvolnila místa. Kroužek je určen pro děti od 1,5 roku a cena na pololetí činí 600 Kč. V případě zájmu nás informujte co nejdříve. Na kroužek přispívá VZP.

DDM NA FACEBOOKU

DESKOHERNÍ ODPOLEDNE V DDM

07.11.2018

V sobotu 3. 11. 2018 proběhla v našem Domě dětí a mládeže akce, která byla určená nejen dětem, ale také všem dospělákům, kteří si rádi hrají nebo kteří chtěli získat tip na dárek pod stromeček. Bylo připraveno několik her a všichni účastníci se mohli naučit nejen jejich pravidla, ale mohli je také vyzkoušet na vlastní kůži. V klubovnách DDM se vystřídalo více jak čtyřicet účastníků různého věku a chvílemi to vypadalo, že dospěláci hry prožívají více než děti a pro své hlasité projevy museli být dětmi „káráni“. Celé odpoledne probíhalo ve velmi přátelské a milé atmosféře a to nejen díky všem účastníkům. Velký podíl měly i děti ze zájmového kroužku Deskové a společenské hry, které návštěvníkům ochotně vysvětlovaly pravidla jednotlivých her. Akce by nemohla proběhnout bez pana Petra Frajvalda, který kroužek vede a vždy ochotně jakoukoli činnost a nápad podpoří. A jak zní známá fráze z knihy Alexandra Dumase staršího Pařížští Mohykáni „Cherchez la femme“, a která se v češtině používá ve tvaru „Za vším hledej ženu“, poděkování patří i jeho manželce, která na této akci také pomáhala a svého manžela v jeho zálibě podporuje.