MENU

NOVINKY

Novinky

15.01.2019 Nabídka táborů na léto 2019

Nabídka letních táborů je již kompletní. Pro vaše děti jsme připravili 5 příměstských táborů v DDM a dva pobytové, tentokrát v rekreačním středisku na Vysokém Poli. Více informací naleznete na našem webu v sekci TÁBORY. ONLINE přihlašování bude spuštěno od 1. února 2019. Všechny vaše dotazy rádi zodpovíme.

14.01.2019 Hejbánky mají volná místa

V Kroužku Hejbánky - cvičení pro rodiče s dětmi se od druhého pololetí uvolnila místa. Kroužek je určen pro děti od 1,5 roku a cena na pololetí činí 600 Kč. V případě zájmu nás informujte co nejdříve. Na kroužek přispívá VZP.

DDM NA FACEBOOKU

VÁNOČNÍ VEČÍREK PRO DĚTI ZE ZÁJMOVÉHO KROUŽKU KRAV MAGA

01.12.2018

V sobotu 1. prosince se v kulturním domě v obci Skuhrov u České Třebové konal Vánoční večírek pro děti i dospělé, kteří jsou členy organizace Krav Maga Kapap Bohemia a se kterou náš Dům dětí a mládeže od letošního školního roku spolupracuje. Pro děti bylo připraveno kouzelnické představení, rytíři a také vystoupení našich mažoretek. Téměř stovce dětí Střípky předvedly tři choreografie, po kterých následovala dětská vánoční diskotéka, kterou si užili všichni společně. A co by to bylo za večírek bez vzácné návštěvy? Ta se v sále objevila na závěr programu a nebyl to nikdo jiný než samotný Mikuláš s anděly a hodnými čerty. A protože byli opravdu hodní, měli pro všechny děti připravené dárečky a milý úsměv. A s tímto úsměvem odcházely všechny děti domů a určitě se budou těšit i na příští rok.