Tábor Zootropolos ve Svojanově

Tábor Zootropolos ve Svojanově

Tábor Zootropolos ve Svojanově

12.08.2021

První srpnový týden jsme s dětmi zavítali na letní tábor do Svojanova. Celý tábor se nesl v duchu Zootropolis a děti táborem provázela policistka a králičice Judy Hopkavá.
Poté, co děti složily policejní přísahu, je čekal výcvik a ne ledajaký. První den trénovaly spolupráci, která jim šla skvěle. Ze špejlí a hrášků vytvořily krásné město Zootropolis, vyrobily si trička, aby reprezentovaly svůj oddíl a svou kreativitu rozvíjely i při tvorbě batůžků. Další den trénovaly své vědomosti a to díky zábavným hrám na zapamatování. Třetí den je čekal výcvik na přežití v přírodě, kde si děti musely rozdělat oheň a uvařit polévku. Neminul je ani výcvik zdatnosti včetně soubojů a sportovních disciplín. Poslední den v táboře jsme věnovali výcviku na tajné agenty. Během tábora jsme nezapomněli prozkoumat záhady místního hradu a odvážně jsme zdolali stezku odvahy. Po celý tábor děti získávaly hodnosti a podle toho pak byly odměněny táborovými tolary, které utrácely na tradičním jarmarku.
Tábor jsme si opravdu užili . Moc děkujeme všem táborníkům, vedoucím Adri, Koudymu, Šťěpovi, Vojtovi a Standě - naší obětavé zdravotnici. Stala se z nás skvělá banda . Budeme se těšit na příští rok, byli jste skvělí

Ahoj Jana
 Více fotografií z tábora naleznete v naší fotogalerii

Zpět