15.01.2019 Nabídka táborů na léto 2019

Nabídka letních táborů je již kompletní. Pro vaše děti jsme připravili 5 příměstských táborů v DDM a dva pobytové, tentokrát v rekreačním středisku na Vysokém Poli. Více informací naleznete na našem webu v sekci TÁBORY. ONLINE přihlašování bude spuštěno od 1. února 2019. Všechny vaše dotazy rádi zodpovíme.

DDM NA FACEBOOKU

ZPRÁVIČKY Z JARNÍHO SAFARI POBYTU

07.02.2019

Od pondělí do středy se náš Dům dětí a mládeže proměnil v malou zoologickou zahradu a děti, které si společně užívaly jarní prázdniny, se mohly na pár dní stát nejen chovateli nejrůznějších zvířat, ale především staviteli celého ZOO PARKU. Úkolem bylo vybudovat správná stanoviště pro zvířata a rozšířit krajinu parku tak, aby byly zajištěny co nejlepší životní podmínky pro ně. Naši „chovatelé a ošetřovatelé“ v různých soutěžích sbírali body pro svá družstva a díky nim pak měli možnosti postavení co nejlepšího parku. I když je řeč o jarních prázdninách a téma pobytu bylo ryze letní, venku panovala překrásná zima. Všichni jsme si ji náležitě užívali a radovánky, které děti nemohly prožít o vánočních prázdninách, měly zelenou tentokrát.
Děkujeme všem dětem za prima dny a samozřejmě Petrovi, Pavle a Daniele - našim skvělým vedoucím.

Fotografie z pobytu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii v sekci pobytové a táborové akce.