MENU

NOVINKY

Novinky

09.07.2019 Šablony II v DDM Moravská Třebová

1.4.2019 Šablony II v DDM Moravská Třebová - CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_063/0012002

DDM NA FACEBOOKU

PŘÍMĚSTSKÝ LETNÍ TÁBOR V DDM – ŠKOLIČKA SQUASHE 2019

05.08.2019

PŘÍMĚSTSKÝ LETNÍ TÁBOR V DDM – ŠKOLIČKA SQUASHE 2019
 
Příměstský letní tábor v DDM školička squashe, který se konal již třetím rokem, umožnil dětem vyzkoušet si sport zvaný squash a byl opět realizován za významné podpory pana Milana Königa. Někteří táborníci s námi byli letos poprvé, jiní už jsou zkušení „squashisté“ a část prázdnin s námi trávili potřetí. Program byl dost nabitý a celý týden děti hrály nejen krásný sport na kurtech, ale soutěžily v různých disciplínách a to nejen ledajakých a rozhodně ne typicky letních. Tématem letošního tábora byl totiž „MAJÁKOVKÝ ZIMNÍ PĚTIBOJ“. U Domu dětí nám vyrostla zimní aréna, ve které se odehrávalo klání v ledním hokeji, curlingu, část biatlonu a také závěrečná exhibice v krasobruslení, kterou naše čtyři týmy společně s vedoucími na pátek nacvičily. Pro bobování byla na zahradě připravena bobová dráha, která skutečně umožnila rekordy v rychlé jízdě. Všechny tyto disciplíny byly samozřejmě upraveny dle našich potřeb a možností, ale myslím, že jsme si je společně užili. Jelikož bylo celý týden teplo, nemohla v programu chybět návštěva aquaparku.

Našich společných pět dní se neslo v duchu kamarádství, podpory a především legrace. Pro všechny zúčastněné byly po závěrečném ceremoniálu a vyhlášení připraveny diplomy, odměny a samozřejmě naše oblíbené zmrzlinové poháry.

Ráda bych touto cestou poděkovala všem dětem, které byly úžasné, ale samozřejmě také našim milým vedoucím, bez kterých by to rozhodně nešlo. Takže Anetko, Evi, Míšo a Pavli, moc vám děkuji. Věřím, že jste si to naše „skotačení“ taky užily a že se společně sejdeme zase někdy příště :-).

Fotografie z tábora si můžete prohlédnout v sekci fotogalerie - Pobytové a táborové akce.
 
Andrea Aberlová, pedagog volného času DDM