09.07.2019 Šablony II v DDM Moravská Třebová

DDM NA FACEBOOKU

Letní tábor na Vysokém Poli - Letopisy Narnie

27.08.2019

V první polovině srpna letošního roku proběhl tábor Na Vysokém Poli s tematikou Letopisy Narnie. Tábora se zúčastnilo celkem 24 dětí ve věku 8-15 let, 4 vedoucí a 2 instruktorky.

Táborníci museli najít tajemnou skříň, aby se dostali do Narnie, kde je čekalo velké dobrodružství – lev Aslan, právoplatný vládce Narnie, který se ztratil. S pomocí fauna, pana Tumnuse, osvobodili lišku, která je nejchytřejší z celé země. Ta je prováděla kolem příbytku Bobrových a hustým lesem, až na místo kde byl Aslan naposledy spatřen.
Zlá královna Jadis si jich však během cesty všimla a vyslala své bojovníky, aby se s nimi utkali. Děti musely podstoupit bojový výcvik, aby se připravily na následný krutý boj. Po něm je od tajemného místa dělilo pár starých šifer s tajnou zprávou, které bylo potřeba vyluštit a stvoření žijící v lese, která se je snažila zastavit. Když se přes všechny útrapy na tajemné místo dostaly, čekalo na ně zklamání, Aslan zde nebyl.  Stačilo však vyčkat do pátého dne v týdnu a Aslan se zjevil.
Děti byly odměněny za svou statečnost a vyzvány, ať po následující rok trénují, aby mohly další léto pomoci zlomit krutou vládu Jadis.

Promo video z tábora najdete na našem Facebooku a také zde: