MENU

NOVINKY

Novinky

15.01.2019 Nabídka táborů na léto 2019

Nabídka letních táborů je již kompletní. Pro vaše děti jsme připravili 5 příměstských táborů v DDM a dva pobytové, tentokrát v rekreačním středisku na Vysokém Poli. Více informací naleznete na našem webu v sekci TÁBORY. ONLINE přihlašování bude spuštěno od 1. února 2019. Všechny vaše dotazy rádi zodpovíme.

14.01.2019 Hejbánky mají volná místa

V Kroužku Hejbánky - cvičení pro rodiče s dětmi se od druhého pololetí uvolnila místa. Kroužek je určen pro děti od 1,5 roku a cena na pololetí činí 600 Kč. V případě zájmu nás informujte co nejdříve. Na kroužek přispívá VZP.

DDM NA FACEBOOKU

Army tábor na Srnčí

22.08.2018

Army tábor na Srnčí je za námi a doufáme, že si jej děti užily a po náročném programu nabírají síly na další prázdninové dny. Děkujeme jim za pěkně prožitý týden a samozřejmě děkujeme všem vedoucím, kteří se podíleli na přípravách a celé organizaci.

Poděkování patří také provozovatelům rekreačního areálu Srnčí, kteří nám poskytli nejen ubytování a skvělé zázemí, ale postarali se o naše hladová bříška. Všem přejeme krásný zbytek prázdnin a budeme se těšit zase někdy příště.