09.07.2019 Šablony II v DDM Moravská Třebová

1.4.2019 Šablony II v DDM Moravská Třebová - CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_063/0012002

DDM NA FACEBOOKU

Ježíšek dětem a pro děti

05.12.2019

V neděli 1. 12. 2019 proběhla ve dvoraně muzea akce „Ježíšek dětem a pro děti“, kterou pořádal náš Dům dětí a mládeže ve spolupráci s Kulturními službami, Zdravým městem a Nadačním fondem Modrý hroch. Chtěli bychom tento nádherný čas připomenout a poděkovat všem, kteří se na akci podíleli. Pásmem písniček a básniček vykouzlily vánoční atmosféru děti z mateřské školy Zvoneček a to společně s paní učitelkou Hankou a Míšou. Pozvání přijala také trenérka Dominika a mažoretky Střípky, které předvedly tři krásná vystoupení. Po tomto úvodu se v sále setmělo a blížil se očekávaný příchod svatého Petra a jeho andělského doprovodu. Přítomné děti si připravily dopisy Ježíškovi, aby jim je vzácný host orazítkoval a mohly být odeslány nebeským faxem. Andílci rozdávali drobné dárečky a pak už na malé návštěvníky čekala krátká vánoční diskotéka.
K této akci neodmyslitelně patří sbírka hraček, která byla i letos určená dětem do FN Brno, konkrétně na oddělení dětské traumatologie. Vybrané hračky se nevešly do připravených košů a my za ně moc děkujeme a věříme, že malým pacientům udělají radost. Žádná akce by však neměla smysl bez těch, pro které se připravuje, a proto poděkování patří zejména všem rodičům, kteří se svými dětmi přišli a podíleli se na krásné předvánoční atmosféře. K té bezesporu přispěl také milý moderátor a ochota vedení i zaměstnanců Kulturních služeb. Opravdu děkujeme všem a přejeme pohodové a radostné Vánoce.
pracovníci DDM

Fotografie naleznete v naší fotogalerii v sekci akce pro veřejnost