MENU

NOVINKY

Novinky

09.07.2019 Šablony II v DDM Moravská Třebová

1.4.2019 Šablony II v DDM Moravská Třebová - CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_063/0012002

DDM NA FACEBOOKU

Střípky a jejich 1. twirlingová soutěž

13.01.2020

Mažoretková a twirlingová skupina Střípky společně s DDM vkročila do nového roku 2020 pořádáním 1. ročníku twirlingové soutěže, která probíhala pod záštitou starosty pana Tomáše Kolkopa.

Vše se událo v sobotu 4. ledna v tělocvičně ISŠ, do které se sjelo mnoho příznivců tohoto krásného sportu. Přivítali jsme 15 klubů z celé republiky s více než 120 choreografiemi.  Přehlídku blýskavých kostýmů, ladných vystoupení doplněných hudbou, nám profesionálně okomentovala bývalá twirlerka Kateřina Semerádová. Porota z řad mezinárodních porotců a zkušených twirlerů  medailemi ohodnotila nejlepší soutěžní vystoupení. Střípky se tak mohou pochlubit 11 zlatými, 5 stříbrnými a 3 bronzovými medailemi!

Organizace této soutěže byla o to náročnější, že se uskutečnila dle pravidel asociace SMTČR. Proto chceme moc poděkovat v celému organizačnímu týmu za jejich pomoc při uskutečnění této akce, která má zatím jen samé kladné odezvy. Děkujeme také panu starostovi, městu Moravská Třebová a všem sponzorům. Twirlingových soutěží je daleko méně než mažoretkových, a tak jsme rádi, že jsme o jednu jejich počet rozšířili.

Již nyní připravujeme 4. ročník soutěže MORAVSKOTŘEBOVSKÁ PERLA, který se uskuteční v Rehau aréně 2. 5. 2020. Věříme, že opět do Moravské Třebové přivábí spoustu návštěvníků.

 

Mažoretky Střípky a DDM Moravská Třebová

Fotografie již brzy naleznete v naší fotogalerii v sekci akce pro veřejnost.