MENU

NOVINKY

Novinky

01.03.2018 ONLINE PŘIHLÁŠKA

Pro online přihlášení můžete využít rodinný účet v našem klientském centru. Stačí se zaregistrovat a můžete pracovat s přihláškami na kroužky i na tábory! Klikněte zde.

DDM NA FACEBOOKU

Program akcí

gymnastický workshop

24.06.2018 Akrobacie-salta. Podmínkou účasti je zvládnutí kotoulu vpřed i vzad a odrazu z gymnastického můstku a malé trampolíny.

Pod pirátskou vlajkou

09.07.2018 Příměstský tábor pro děti od první do páté třídy. Příměstské tábory jsou všestranně zaměřené a vhodné zejména pro mladší děti. Kreativní a sportovní aktivity jsou přizpůsobeny jednotlivým celotáborovým hrám a věku dětí. TÁBOR JE JIŽ OBSAZEN

Expedice Afrika

16.07.2018 Příměstský tábor pro děti od první do páté třídy. Příměstské tábory jsou všestranně zaměřené a vhodné zejména pro mladší děti. Kreativní a sportovní aktivity jsou přizpůsobeny jednotlivým celotáborovým hrám a věku dětí. TÁBOR JE JIŽ OBSAZEN

Školička squashe

30.07.2018 Příměstský tábor pro děti od první do páté třídy. Tábor je zaměřen na výuku hry squash, ale i jiné pohybové aktivity. Kreativní a sportovní aktivity jsou přizpůsobeny celotáborové hře a věku dětí. TÁBOR JE JIŽ OBSAZEN, MÁTE MOŽNOST PŘIHLÁSIT SE JAKO NÁHRADNÍK.

LT na Srnčí

04.08.2018 LT na Srnčí všeobeně zaměřený pobytový tábor v oblíbené lokalitě. Letos CTH - Dobrodružství na Nilu. Program tábora je přizpůsoben celotáborové hře a věku účastníků. TÁBOR JE OBSAZEN, MŮŽETE SE HLÁSIT JAKO NÁHRADNÍCI.

ARMY tábor na Srnčí

11.08.2018 Tábor je pořádán ve spolupráci se střeleckým kroužkem DDM a je zaměřen na střelbu z laserových zbraní, ukázky zbraní a střeliva, bojové taktiky, bojové akce v terénu a jiné sportovní aktivity. TÁBOR JE OBSAZEN, MÁTE MOŽNOST PŘIHLÁSIT SE JAKO NÁHRADNÍK !

Detektivové s.r.o.

13.08.2018 Příměstský tábor pro děti od první do páté třídy. Příměstské tábory jsou všestranně zaměřené a vhodné zejména pro mladší děti. Kreativní a sportovní aktivity jsou přizpůsobeny jednotlivým celotáborovým hrám a věku dětí. TÁBOR JE JIŽ OBSAZEN.

Tajemství starobylého Egypta

20.08.2018 Příměstský tábor pro děti od první do páté třídy. Příměstské tábory jsou všestranně zaměřené a vhodné zejména pro mladší děti. Kreativní a sportovní aktivity jsou přizpůsobeny jednotlivým celotáborovým hrám a věku dětí.

Aktuality