MENU

NOVINKY

Novinky

09.07.2019 Šablony II v DDM Moravská Třebová

1.4.2019 Šablony II v DDM Moravská Třebová - CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_063/0012002

DDM NA FACEBOOKU

Tábory

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 7

Vodnické prázdniny

Přijímáme náhradníky

12.07.2021 Pojďte s námi zavítat do světa vodníků, se kterými si vyzkoušíme hry a soutěže ve vodě i na suchu. Plněním úkolů budeme vysvobozovat „dušičky“, v čistírně odpadních vod dohlédneme na vodníka Čistíka, od zlého Žabáka zachráníme vílu Voděnku a zásobárnu pitné vody. Dobrodružství zažijeme i s ostatními obyvateli prázdninové vodní říše, navštívíme „hastrmanský jarmark“ nebo pojedeme na výlet. PŘIHLÁŠKA JE PLATNÁ AŽ PO ZAPLACENÍ ZÁLOHY 1000 Kč. V případě, že by se z epidemiologického hlediska nemohl tábor konat, budou vám všechny zaplacené peníze vráceny. Více informací na plakátku, který je ke stažení k dispozici po rozkliknutí "zobrazit tábor" .

Badatelský tábor

Přijímáme náhradníky

19.07.2021 Příměstský tábor je určen pro děti 2. – 5. tříd, které rády zkoumají zákonitosti přírodních jevů a robotického světa. Budeme experimentovat, testovat svůj odhad a samozřejmě i ověřovat svoje teorie. Ponoříme se do robotického světa a díky základům programování sestrojíme roboty se kterými vyřešíme různé úkoly. Hry a soutěže jsou součástí tábora. PŘIHLÁŠKA JE PLATNÁ AŽ PO ZAPLACENÍ. V případě, že by se z epidemiologického hlediska nemohl tábor konat, budou vám všechny zaplacené peníze vráceny. Více informací na plakátku, který je ke stažení k dispozici po rozkliknutí "zobrazit tábor" .

Taneční tábor

Poslední místo!

26.07.2021 Letní příměstský tábor pro kluky a holky od 1. do 9. třídy, zaměřený na výuku všech stylů tance např. Street Dance, Hip Hop, Disco Dance a další, podle zájmu je možná i výuka klasického, lidového nebo country tance. Výuku povede zkušená lektorka Vendula Pelzová. Výuce tance se věnuje již 17 let a se svými svěřenci dosahuje úspěchů v různých soutěžích. Výuka bude přizpůsobena věku a schopnostem dětí. PŘIHLÁŠKA JE PLATNÁ AŽ PO ZAPLACENÍ. V případě, že by se z epidemiologického hlediska nemohl tábor konat, budou vám všechny zaplacené peníze vráceny. Více informací na plakátku, který je ke stažení k dispozici po rozkliknutí "zobrazit tábor" .

Letní tábor ve Svojanově - Zootropolis

31.07.2021 Letní tábor pro kluky a holky od 8 let ve Svojanově u Poličky. Letos zavítáme do města zvířátek, do Zootropolis. Je to velkoměsto jako žádné jiné, kde můžete být kýmkoli bez ohledu na to, zda jste obří slon nebo malá myška. Tábor se nachází ve Svojanově u Poličky s výhledem na hrad Svojanov. Ubytování je zajištěno v dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. V ceně je zajištěna doprava na tábor a zpět, strava 5x denně, pitný režim, zajištění programu, odborné pedagogické vedení, pojištění. Přihlášky a platbu zašlete nejpozději do 31. 5. 2021. Těšit se můžete na týden plný dobrodružství a záhad. Fotografie penzionu Svojanov si můžete prohlédnout na webových stránkách www.penzionsvojanov.cz V případě, že by se z epidemiologického hlediska nemohl tábor konat, budou vám všechny zaplacené peníze vráceny. Více informací na plakátku, který je ke stažení k dispozici po rozkliknutí "zobrazit tábor" .

Pohádkový kolotoč

02.08.2021 Prostřednictvím našeho kouzelného kolotoče zavítáme z pohádky do pohádky. Za pomoci děda Vševěda osvobodíme čerty od Káči, navštívíme Perníkovou chaloupku, setkáme se s neposlušnými kůzlátky, pyšným Koblížkem nebo vyženeme loupežníky z království. Také nás čeká zajímavý výlet. Po splnění úkolů dostaneme dukáty a vstupenky na královské hody. PŘIHLÁŠKA JE PLATNÁ AŽ PO ZAPLACENÍ ZÁLOHY 1000 Kč. V případě, že by se z epidemiologického hlediska nemohl tábor konat, budou vám všechny zaplacené peníze vráceny. Více informací na plakátku, který je ke stažení k dispozici po rozkliknutí "zobrazit tábor" .

ARMY tábor na střelnici v Linharticích

Poslední místo!

15.08.2021 Pobytový tábor na střelnici. Je určen pro všechny odvážné kluky a holky od ukončené 2. třídy, kterým nevadí spaní ve stanech. Tábor je pořádán ve spolupráci se střeleckým klubem mládeže a je zaměřen na střelbu, ukázky zbraní a střeliva, bojové taktiky, bojové akce v terénu a jiné sportovní aktivity. V ceně je zahrnuto ubytování, strava 5x denně + neomezený pitný režim, odborní pedagogičtí vedoucí, materiál na celotáborový program. PŘIHLÁŠKA JE PLATNÁ AŽ PO ZAPLACENÍ ZÁLOHY 1000 KČ. V případě, že by se z epidemiologického hlediska nemohl tábor konat, budou vám všechny zaplacené peníze vráceny. Více informací na plakátku, který je ke stažení k dispozici po rozkliknutí "zobrazit tábor" .

Školička Squashe

Přijímáme náhradníky

23.08.2021 Letní příměstský tábor pro kluky a holky od 1. do 6. třídy. Účastníci se naučí pohybovat po kurtu, zacházet se squashovou raketou a seznámí se se základními pravidly hry squash. Možnost lezení na umělé stěně v DDM a v případě pěkného počasí návštěva koupaliště. Táborové aktivity jsou přizpůsobeny věku dětí a zaměření tábora. PŘIHLÁŠKA JE PLATNÁ AŽ PO ZAPLACENÍ. V případě, že by se z epidemiologického hlediska nemohl tábor konat, budou vám všechny zaplacené peníze vráceny. Více informací na plakátku, který je ke stažení k dispozici po rozkliknutí "zobrazit tábor" .

Filtry

červen 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30